MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Baljfåtölj 5486362
nr 548 6362
Baljfåtölj
Gustaviansk stil, 1800-tal, bemålad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 17:26:58
500 kr
500 kr
Den Gustavianska stilen